Website Tracking


+++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE   +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE    +++   Důležité: NOVINKY A ZMĚNY OD 5.10.2023:  KLIKNĚTE ZDE   


STREAKK

Uvolněte potenciál svých kryptoměn

Získejte 2% cash flow každý týden!

Nenechte své kryptoměny jen tak odpočívat ve vaší peněžence, nechte je pracovat za vás!Obchodní prezentace
Obchodní prezentace

Co STREAKK dělá a jak s ním mohu vydělávat peníze?01   Decentralizovaná sázková peněženka

Stáhnout Peněženku STREAKK

Peněženku STREAKK si můžete stáhnout z Google Play nebo App Store
Poté, co jste převedli aktiva do aplikace peněženky, můžete začít sázet (vydělávat úroky) na svých kryptoměnách.


Abyste mohli používat sázky v aplikaci peněženky, potřebujete takzvané kryptické ID [Cryptic-ID]. Nejprve se zaregistrujte u STREAKK.Poté si můžete vygenerovat své osobní kryptické ID [Cryptic-ID] v back office. Tajemné ID je spojením mezi vaším účtem STREAKK a aplikací peněženky STREAKK.
V aplikaci Peněženka nyní můžete pomocí tohoto ID delegovat svá aktiva na sázky a získat odměny za sázky uvedené výše. Odměny za sázky se vypočítávají v rytmu celého týdne,
 
Co je zvláštního na STREAKK Wallet APP?

  • Peněženka je decentralizovaná a zcela bezpečná (auditováno Certik). [Certik]

  • U stakingu nevstupujete do časového závazku na delší dobu. Pouze vy znáte soukromý klíč, který zajišťuje, že ke svým kryptoměnám budete mít kdykoli přístup.

  • Peněženka je decentralizovaná a zcela bezpečná (auditováno Certik). [Certik]

  • U stakingu nevstupujete do časového závazku na delší dobu. Pouze vy znáte soukromý klíč, který zajišťuje, že ke svým kryptoměnám budete mít kdykoli přístup.

Chceš víc? Nákupem uzlů v back office vašeho účtu se vaše odměny za sázky zvyšují až o 8 % (v závislosti na uzlu). Více o uzlech, infrastruktuře uzlů a dalších možnostech příjmu najdete s uzly níže na této stránce.


 Spropitné: Kupte si uzly a zvyšte odměny za sázky! 
02   Blockchain 3.0 a token STKK/STKC


Blockchain 3.0

STREAKK nyní vyvinul blockchain 3. generace s infrastrukturou, na jejímž základě (Streakk hlavní řetězec s tokenem STKK) si každý může vytvořit svůj vlastní blockchain ve formě vedlejších řetězců.

Každý z postranních řetězců postavených na vrcholu hlavního řetězce má své vlastní validátory a mechanismy řízení. Jednotlivé postranní řetězce fungují samostatně. To znamená, že např. centrální banky, stabilní coiny, finanční instituce, krypto a další projekty mohou budovat svou infrastrukturu zcela nezávisle na sobě. 

Prvním z těchto postranních řetězců je jejich vlastní řetězec Streakk s mincí STKC, pevným transakčním poplatkem pouhých 0,0001 $ a rychlostí transakce 100 000 transakcí za sekundu. To z něj dělá v současnosti nejvyspělejší infrastrukturu v oboru. NFT, DeFi, hraní her a řada dalších krypto projektů bude postavena na řetězci Streakk.

Řetězec Streakk je bránou k WEB3.


 


Token STKK

U všech těchto transakcí je pak k úhradě poplatků vyžadován vlastní coin společnosti (STKK). To znamená. každý, kdo používá blockchain, potřebuje tento coin.
Token (po startu blockchainu se token převede 1:1 na coin) byl vydán v množství 100 milionů. V důsledku rebuy and burnu STREAKK byl počet dostupných tokenů již snížen na přibližně 9,4 milionu (k prosinci 2022). Do spuštění blockchainu se má počet tokenů snížit na zhruba 6 milionů.

 
jaký je důsledek?
Velmi vysoká poptávka se setkává s extrémně sníženou nabídkou!

Od začátku roku 2022 na 0,10 $, cena STKK vzrostla na současných přibližně 150 $ (k březnu 2023). [Historie cen na CoinMarketCap]
Token lze aktuálně vyměnit v peněžence Streakk např. USDT.
jaký je důsledek?
Velmi vysoká poptávka se setkává s extrémně sníženou nabídkou!

Od začátku roku 2022 na 0,10 $, cena STKK vzrostla na současných přibližně 150 $ (k březnu 2023). [Historie cen na CoinMarketCap]
Token lze aktuálně vyměnit v peněžence Streakk např. USDT.


 Spropitné: Kupte si uzly, zvyšte odměny za sázky a získejte zdarma žetony STKK! 
03   Integrated Node Cluster (INC) / Nodes

Integrovaný cluster uzlů (INC)

Sázky na centralizované poskytovatele s sebou nesou vyšší riziko, že se stanou kořistí hackerů. Řešení Streakk je „Integrated Node Cluster“ (INC).

Ve společnosti STREAKK je staking decentralizovaný, bez úschovy ( Non Custodial Staking ) a bez časového závazku. Technologie peněženky STREAKK je jedinečná a dobře vyspělá. Jedná se o tzv. integrované shluky uzlů [Integrated Node Cluster - INC].Vaše kryptoměny jsou automaticky přiřazeny (delegovány) k nejlepšímu validátoru, ale nikdy neopouštějte svou peněženku. Vždy máte plnou kontrolu a můžete kdykoli přistupovat ke svým aktivům.
 


STREAKK má síť důvěryhodných validátorů, všechny integrované do jediné peněženky.


Validátoři ověřují síťové transakce a na oplátku získávají síťové poplatky. Integrated Node Cluster (INC) společnosti Streakk je nejpokročilejší infrastruktura uzlů na světě.

uzly

 
Registrovaní zákazníci STREAKK se mohou zapojit do infrastruktury uzlů formou vlastních uzlů. Uzly jsou nabízeny od 100 do 200 000 USD ve 3 různých kategoriích uzlů.


Abyste mohli nakupovat uzly, musíte se nejprve zaregistrovat u STREAKK. Poté můžete vygenerovat depozitní adresu USDT (Tether) v back office STREAKK, převést USDT do back office a použít ji k nákupu jednoho nebo více uzlů. Spropitné: Nakupujte uzly, zvyšte odměny za sázky, získejte zdarma tokeny STKK a 2% týdenní peněžní tok navíc! 
Nákup uzlů otevírá 3 toky příjmů

1. Vyšší sázkové odměny
S nákupem uzlů se odměny za sázky v aplikaci peněženky STREAKK zvyšují o 2 %, 5 % nebo dokonce 8 % (v závislosti na uzlu) po dobu 7 let.


Kryptické ID [Cryptic-ID], které lze vygenerovat v back office, spojuje back office/uzel s aplikací peněženky STREAKK.
 

2. Zdarma žetony STKK
Tokeny STKK v hodnotě zakoupených uzlů budou zarezervovány ve vašem back office. Ty zpočátku zůstávají zablokované po dobu 100 týdnů a těší se na předvídatelný kurzový ohňostroj STKK. Poté jej můžete volně zlikvidovat.

3. Týdenní 2% cash flow
Po dobu 100 týdnů obdržíte 2% týdenní cash flow zpět z hodnoty zakoupených uzlů. Vrácení je připisováno denně v back office. Celkem to odpovídá dvojnásobku hodnoty kupní ceny a může být kdykoli vyplaceno (vyplacená částka: min. 50 $).
Můžete také použít cash flow k nákupu dalších uzlů nebo je poslat do vaší peněženky STREAKK a sbírat zvýšené odměny za sázky (efekt složeného úroku).Affiliate program

.... a pokud budete mluvit s ostatními o fantastických možnostech STREAKK, získáte další bonusy na nákup uzlů ostatními účastníky.


• Z plánu Unilevel je 50 % vyplaceno na 20 úrovních. Každé vaše přímé doporučení vám odemkne další úroveň.


• Rank Royalty Bonus (celkem 10 miliony $) se vyplácí ve čtyřech měsíčních splátkách pokaždé, když je dosažena úroveň kariéry (celkový akumulovaný objem týmu). Při dosažení úrovně se obrat nesmaže, ale pokračuje v kumulaci bez časového omezení. Pro každou etapu se bere v úvahu maximálně 40 % kvalifikačního objemu příslušné pozice pro určení příslušného kumulovaného objemu týmu.


• Třetím bonusem je „Global Lifetime Pool“. Díky tomuto bonusu umožňuje STREAKK aktivním partnerům podílet se na celkových měsíčních tržbách společnosti. Je poskytován měsíční fond ve výši 15 % z celkových tržeb.Bonusy z affiliate programu jsou zaúčtovány přímo do USDT (Tether) ve vaší back office. Zůstatek na účtu USDT můžete převést do jiné peněženky USDT každý den, nebo si můžete koupit více uzlů nebo je poslat do své peněženky STREAKK a sbírat navýšené odměny za sázky (efekt složeného úroku). Minimální částka pro výběr je 50 USD.


Akce a propagace


STREAKK

Akce a propagace
 

Propagace uzlu "Spin and Win".
06/07/2023 - 06/06/2023

Propagace „PALOOZA Bali“.
20.05.2023 – 10.07.2023

Propagace „Guaranteed Win“.
  dokončeno 
18.04.2023 – 25.04.2023

Propagace „Mega Jackpot“.
  dokončeno 
4. 1. 2023 – 5. 10. 2023

Massive Streakk Fest v New Delhi, Indie
  dokončeno 
16.04.2023

„Exotic Thailand“ cestovní propagace
  dokončeno 
25.02.2023 – 4.10.2023